İşletmeler İçin Kullanıcılar İçin
0850 303 2085

link ile uzaktaki müşterinizden online ödeme alın

Mani.link servisi ile uzaktaki müşterilerinizden anında ödeme alın. Sadece linkinizi üretin ve paylaşın. Gerisini manikod'a bırakın

HEMEN ÜYE OL ÖDEME YAPMAK İÇİN İNDİRİN

Müşteriniz neredeyse orada ödeme alın!

Fiziksel poslara ve sanalpos'a ihtiyaç duymadan uzaktaki müşterinizden
kolayca mobil ödeme alın. Üstelik tüm kredi kartlarına da taksit yapın.

Üye Ol

İşletminizi kaydedin, gerekli evrakları yükleyerek hesabınızı doğrulayın

Link Üret ve Paylaş

Manikod ile ürünleriniz için link üretin, müşterinizle paylaşın, ödemenizi alın

Ödeme Almaya Başla

Müşterileriniz telefonları genel SMS deki linki tıklar ve ödemesini kendi telefonundan tamamlar.

Sosyal medya mağazanız için kredi kartı ile tahsilat

Facebook, Instagram ve diğer tüm platformlarda yaptığınız satışlarınız mani.link yanınızda. Ürünleriniz veya toplam sepet tutarları için link üretip müşteriniz ile paylaşın. Ödemenizi anında güvenle alın.

Müşteriniz gelen linke tıkladığında manikod uygulaması yüklü ise açılır, eğer yüklü değilse sizin için özel hazırlanmış Manikod Ödeme Sayfanız açılır ve ödeme tamamlanır.Manikod Online Tahsilat Ekranı

Müşterileriniz manikod cüzdan uygulamasını indirmeden de size Manikod Online Tahsilat Ekranı aracılığı ile kart bilgilerini girerek anında ödeme yapabilirler.

Her üye işyerine firmaadiniz.manikod.com alan adı verilir. Bu adresi müşterileriniz ile paylaştığınızda size ait manikod ödeme ekranınız açılır. Eğer kullanıcının uygulaması var ise uygulama içerisindeki ödeme ekranınız açılır.

Müşteriler işletmenizin QR kodlarını okuttuklarında eğer uygulamaları yok ise online ödeme ekranınıza yönlendirilirler. Dilerlerse uygulamayı indirerek dilerlerse online ödeme yaparak ödemeyi tamamlayabilirler.

Bayi Tahsilat Sistemi

Manikod online ödeme ekranlarını bayilerinizden tahsilatlarınızda kullanabilirsiniz. Ödeme ekrananınızın adresini bayileriniz ile paylaşarak bayilerinizden ve onların müşterilerinden ödeme alabilirsiniz.

Bayilerinizi ayırdetmek için Manikod Üye İşyeri Portalı içerisinden her bayi için bir kanal açabilir, her bayinizi ilgili kalana yönlendirebilirsiniz.

Oluşturduğunuz kanallar için ister özel QR kodlara üreterek bayilerinize dağıtın ister kanal linkleri ile Manikod Online Tahsilat Ekranınınıza yönlendirin.

Üyelik, verimsizlik ücreti ve süpriz kesintiler yok

Manikod üye iş olmak için herhangi bir üyelik ücreti ödemezsiniz. Bununla birlikte süpriz kesintiler ve verimsizlik ücretleri de almıyoruz. İşletminiz için özel hazırlanmış karekodlarınızı üretip adresine ücretsiz iletiyoruz.


Hemen Şimdi Başlayın

Kurulum adımları tamamlandıktan sonra 2-3 işgünü içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz